• Time
  • Team1
  • Scores
  • Team2
  • Comment
  • 19:00
  • Ballintubber
  • 0-16 0-15
  • Castlebar Mitchels
  • 15:00
  • Ballyhaunis
  • 0-11 0-15
  • Tuairín
  • 20:30
  • Kilmovee Shamrocks
  • 0-4 4-11
  • Aghamore
  • 21:15
  • Kiltimagh
  • 0-0 0-1
  • Eastern Gaels
  • 16:00
  • Ballycastle
  •  
  • Burrishoole
  • conceded by ballycastle
  • 16:00
  • Kilmeena
  • 0-1 0-0
  • Mayo Gaels
  • 16:00
  • Louisburgh
  •  
  • Parke/Keelogues /Crimlin
  • 16:00
  • The Neale
  • 1-11 3-5
  • Achill
  • 20:00
  • Castlebar Mitchels
  • 2-19 0-10
  • Knockmore
  • 12:00
  • Burrishoole
  • 0-7 2-16
  • Louisburgh
  • 17:00
  • Ardnaree
  •  
  • Lacken
  • conceded by ardnaree
  • 17:00
  • Kilfian
  •  
  • Moygownagh
  • conceded by moygownagh
  • 17:00
  • Ballina Stephenites
  • 0-9 2-11
  • Cill Chomain
  • 13:00
  • Balla
  • 0-13 2-12
  • Kiltimagh
  • 13:00
  • Swinford
  • 1-6 2-11
  • Hollymount-Carramore
  • 13:00
  • Ardmoy MacHales
  • 3-17 3-8
  • Naomh Padraig
  • 13:00
  • Bonniconlon
  • 0-12 1-17
  • Ardnaree
  • 13:00
  • Cill Chomain
  • 3-10 2-16
  • Crossmolina Deel Rovers
  • 13:00
  • Bohola Moy Davitts
  • 0-8 3-18
  • Garrymore
  • 13:00
  • The Neale
  • 2-13 0-9
  • Kilmaine
  • 13:00
  • Tuar Mhic Éadaigh
  • 4-5 7-16
  • Achill
  • 12:00
  • Knockmore
  • 4-26 3-16
  • Parke/Keelogues /Crimlin
  • 12:00
  • Westport GAA
  • 2-11 0-12
  • Ballaghaderreen
  • 13:00
  • Kilmeena
  • 0-22 3-10
  • Ballinrobe
  • 19:00
  • Ballinrobe
  • 0-10 0-9
  • Ballintubber
  • 11:00
  • Breaffy
  • 2-9 4-8
  • Kilmeena
  • 11:00
  • Westport GAA
  • 4-16 2-7
  • Castlebar Mitchels
  • 11:00
  • Ballina Stephenites
  •  
  • Boholla Moy Davitts
  • conceded by boholla moy davitts
  • 11:00
  • Béal an Mhuirthead
  • 1-12 3-8
  • Knockmore
  • 11:00
  • Aghamore
  • 3-11 4-10
  • Kiltimagh
  • 11:00
  • Davitts
  •  
  • Ballaghaderreen
  • conceded by ballaghaderreen
  • 11:00
  • Mayo Gaels
  • 8-16 2-7
  • Eastern Gaels
  • 11:00
  • Burrishoole
  • 3-9 5-16
  • Naomh Padraig
  • 11:00
  • Swinford
  • 5-5 2-10
  • Erris St. Pats
  • 11:00
  • Ballyhaunis
  •  
  • The Neale
  • conceded by ballyhaunis
  • 11:00
  • The Neale
  • 6-18 5-8
  • Carras
  • 11:00
  • Bonniconlon
  • 3-3 6-8
  • Parke/Keelogues /Crimlin
  • 11:00
  • Cill Chomain
  • 0-19 4-7
  • Balla
  • 11:00
  • Crossmolina Deel Rovers
  • 6-15 2-14
  • Ardmoy MacHales
  • 11:00
  • Kilmovee Shamrocks
  • 8-13 2-10
  • Achill
  • 11:00
  • Louisburgh
  • 4-13 6-7
  • Islandeady
  • 11:00
  • Tuar Mhic Éadaigh
  • 2-1 2-12
  • Shrule/Glencorrib
  • 15:45
  • Tuairín
  •  
  • Oran (Hurling)
  • conceded by oran (hurling)
  • 14:30
  • Bonniconlon
  • 1-7 1-6
  • Castlebar Mitchels
  • 13:00
  • Tuairín
  • 7-4 2-4
  • Claremorris
  • 12:30
  • Ballinrobe Community School
  • 5-9 5-14
  • Presentation College Headford
  • 12:30
  • St. Louis Community School
  • 3-10 10-18
  • Balla Secondary School
  • 12:30
  • Ballinrobe Community School
  • 2-18 3-3
  • Claregalway College
  • 12:30
  • Ballinamore Secondary School/St. Clare`s Comprehen
  • 3-8 6-15
  • St. Joseph`s College Foxford
  • 12:30
  • Gortnor Abbey Crossmolina
  • 12-16 1-7
  • St Brendans Belmullet
  • 12:30
  • St. Louis Community School
  • 5-11 3-13
  • St Muredachs, Ballina
  • 12:30
  • St. Tiernans
  • 4-8 3-17
  • Scoil Mhuire & Phadraic Swinford
  • 12:30
  • St Joseph`s, Charlestown
  • 7-16 3-10
  • St. Patricks College
  • 12:30
  • St. Attractas Community School Tubbercurry
  • 1-12 1-12
  • St Colmans, Claremorris
  • 12:30
  • Ballinrobe Community School
  • 5-6 2-10
  • St Colmans, Claremorris
  • 12:30
  • St Geralds, Castlebar
  • 6-12 1-8
  • St. Attractas Community School Tubbercurry